Wesołych Świąt Wielkanocnych - zdrowia, radości, rodzinnej atmosfer y oraz nadziei płynącej z wielkiej Nocy życzą: Dyrektor, Wicedyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!