9 paczek z naszej Szkoły
Serdecznie dziękujemy za udział w "Akcji Prezent Pod Choinkę". Uczniowie naszej Szkoły przygotowali dziewięć paczek, które zostały przekazane do zgierskiego punktu odbiorczego w Parafia Ewangelicko-Augsburska w Zgierzu. Już wkrótce powędrują one do Dzieci w Białorusi, Rumunii i Ukrainie. Boże Narodzenie to czas, w którym na buzi Dziecka powinien zawsze być uśmiech. Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu w SP6 kłaniają się z szacunkiem i wdzięcznością!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!